Klasa PRO KLASYFIKACJA GENERALNA DMP

LPImięNazwiskoRD IKwaliRazem
1.00 Piotr Trojanek  100,00 2,00 102,00
2.00 Igor Stolarek  88,00 3,00 91,00
3.00 Jacek Popiołek  78,00 2,00 80,00
4.00 Marek Wartałowicz  68,00 12,00 80,00
5.00 Tomasz Kowalski  58,00 2,00 60,00
6.00 Krystian Morawietz  48,00 2,00 50,00
7.00 Mikołaj Zakrzewski  38,00 10,00 48,00
8.00 Dawid Sposób  28,00 8,00 36,00
9.00 Mateusz Fijał 18,00 6,00 24,00
10.00 Karolina Pilarczyk 8,00 4,00 12,00
11.00 Wojciech Goździewicz  5,00 4,00 9,00
12.00 Bartosz Pełka  5,00 3,00 8,00
13.00 Wojciech Sposób  5,00 1,00 6,00
14.00 Kamil Lorenc  5,00 1,00 6,00
15.00 Rafał Podbielski  5,00 1,00 6,00
16.00 Jakub Przygoński  5,00 0,50 5,50
17.00 Łukasz Laskowski  0,00 1,00 1,00
18.00 Pawel Trela  0,00 0,50 0,50
19.00 Michał Rzoska  0,00 0,50 0,50
20.00 Dariusz Fabisiak  0,00 0,50 0,50


Klasa PRO2 KLASYFIKACJA GENERALNA DMP

LPImięNazwiskoRD IKwaliRazem
1.00 Krzysztof Jóźwiak 100,00 3,00 103,00
2.00 Daniel Duda  88,00 6,00 94,00
3.00 Mariusz Kucharski 78,00 12,00 90,00
4.00 Bartosz Ostalowski  68,00 10,00 78,00
5.00 Cezary Gajowczyk  58,00 8,00 66,00
6.00 Radek Gatkowski  48,00 4,00 62,00
7.00 Jan Sobierajski  38,00 4,00 52,00
8.00 Daniel Bogucki  28,00 3,00 41,00
9.00 Kasia Zdyb 18,00 2,00 30,00
10.00 Ola Fijał 8,00 2,00 20,00
11.00 Olgierd Stachyra  5,00 2,00 10,00
12.00 Adam Pietras  5,00 2,00 7,00
13.00 Blanka Turska  5,00 1,00 6,00
14.00 Michał Godlewski  5,00 1,00 6,00


Klasa WOMEN KLASYFIKACJA GENERALNA DMP

LPImięNazwiskoRD IKwaliRazem
1.00 Kasia Zdyb 100,00 12,00 112,00
2.00 Blanka Turska  88,00 8,00 96,00
3.00 Ola Fijał 78,00 10,00 88,00


Klasa PRO KLASYFIKACJA GENERALNA TEAM DMP

LPTeamImięNazwiskoRD IRD 2RD3RD4RD5RD6SUMA
1.00 TEAM TURBO WORKS Piotr Trojanek  102,0
2.00 TEAM TURBO WORKS Mikołaj Zakrzewski  48,0
3.00 TEAM TURBO WORKS Jacek Popiołek  80,0 182,0
1.00 STW DRIFT TEAM Marek Wartałowicz  80,0
2.00 STW DRIFT TEAM Mateusz Fijał 24,0
3.00 104,0
1.00 FMIC.EU #JBB MOTORSPORT Igor Stolarek  91,0
2.00 FMIC.EU #JBB MOTORSPORT Wojciech Goździewicz  9,0
3.00 100,0
1.00 ZALA DRIFT TEAM Tomasz Kowalski  60,0
2.00 ZALA DRIFT TEAM Łukasz Laskowski  1,0
3.00 61,0
1.00 SONAX DRIFT TEAM Dawid Sposób  36,0
2.00 SONAX DRIFT TEAM Wojciech Sposób  6,0
3.00 42,0


Klasa PRO2 KLASYFIKACJA GENERALNA TEAM DMP

LPTeamImięNazwiskoRD IRD 2RD3RD4RD5RD6SUMA
1.00 TEAM TEAM Ola Fijał 10,0
2.00 TEAM TEAM
3.00 TEAM TEAM 10,0
1.00 AMZ KUTNO MOTORSPORT Eryk Fabisiak 
2.00 AMZ KUTNO MOTORSPORT Adam Fabisiak 
3.00 AMZ KUTNO MOTORSPORT 0,0
1.00 MONTER GLOB DRIFT TEAM Roland Krzemiński 
2.00 MONTER GLOB DRIFT TEAM
3.00 MONTER GLOB DRIFT TEAM 0,0