Klasa PRO KLASYFIKACJA GENERALNA DMP

LP Imię Nazwisko RD I RD II RD III RD IV RD V RD VI Razem
1.00 Paweł Borkowski  108 112 50 110 380
2.00 Jakub Przygoński  5,5 94 61 106 80 346,5
3.00 Jacek Popiołek  80 10 39 90 94 313
4.00 Mikołaj Zakrzewski  48 0,25 72 62 86 268,25
5.00 Marek Wartałowicz  80 98 78 6 262
6.00 Tomasz Kowalski  60 52 6 6 62 186
7.00 Igor Stolarek  91 79 5,5 175,5
8.00 Dawid Sposób  36 71 51 158
9.00 Łukasz Laskowski  6 0,15 0,25 79 41 126,4
10.00 Piotr Trojanek  102 11 5,5 118,5
11.00 Krystian Morawietz  50 28,5 29 107,5
12.00 Pawel Trela  4 7 82 11 104
13.00 Mateusz Fijał 24 0,5 2 50 6 82,5
14.00 Bartosz Pełka  8 1 7 32 31 79
15.00 Marcin Banowicz 62 2 64
16.00 Łukasz Smoliński 7 52 59
17.00 Piotr Kozłowski 38,5 0,5 7 46
18.00 Dariusz Fabisiak  2 1 0,5 21 20 44,5
19.00 Rafał Podbielski  6 7 5,5 13 6 37,5
20.00 Orest Michalczuk  5,5 26 31,5
21.00 Artur Barszczowski 30 30
22.00 Karolina Pilarczyk 12 7 7 26
23.00 Wojciech Goździewicz  9 2 0,5 11,5
24.00 Adam Jarkiewicz  0,15 0,5 10 10,65
25.00 Bartosz Stolarski 7 7
26.00 Maciej Jarkiewicz  5,5 1 0,5 7
27.00 Kane Pisani 0,5 6 6,5
28.00 Wojciech Sposób  6 0,25 6,25
29.00 Kamil Lorenc  6 0,25 6,25
30.00 Artur Pawlonka 5,15 5,15
31.00 Michał Rzoska  3 3
32.00 Janos Onodi 1 1
33.00 Martin Masek 0,5 0,5
34.00 Zoltan Marton 0,5 0,5
35.00 Maik Elert 0,5 0,5
36.00 József Semegi 0,25 0,25
37.00 Michal Vychodil 0,25 0,25
38.00 Marcin Wittchen  0,25 0,25
39.00 Lubos Durin 0,15 0,15

Klasa PRO2 KLASYFIKACJA GENERALNA DMP

LP Imię Nazwisko RD I RD II RD III RD IV RD V RD VI Razem
1.00 Daniel Duda  94 9 103 90 11 307
2.00 Bartosz Ostalowski  78 84 28,5 10 72 272,5
3.00 Adam Zajączek 90 12 60 103 265
4.00 Radek Gatkowski  62 39 6 112 16 235
5.00 Jan Sobierajski  52 0,25 92 80 224,25
6.00 Sebastian Szymański  49 50 46 60 205
7.00 Daniel Bogucki  41 22 78 49 190
8.00 Mariusz Kucharski 90 17 26 41 174
9.00 Krzysztof Jóźwiak 103 5,5 2 21 38,5 170
10.00 Marcin Stasiak  6 79 82 0,5 167,5
11.00 Adam Fabisiak  60 7 72 6 145
12.00 Cezary Gajowczyk  66 11 8 58 0,5 143,5
13.00 Marcin Nejman 78 28 106
14.00 Dominik Kouba 103 103
15.00 Arkadiusz Hinc  0,25 2 92 94,25
16.00 Jaś Borawski 70 8 78
17.00 Ola Fijał 20 0,25 39 7 7 73,25
18.00 Sebastian Szelenbaum  0,5 6 32 38,5
19.00 Krzysztof Młynarczyk 36 36
20.00 Kasia Zdyb 30 0,5 0,25 0,5 31,25
21.00 Adam Pietras  7 0,15 6 6 0,5 19,65
22.00 Olgierd Stachyra  10 0,5 0,5 7 18
23.00 Michał Godlewski  6 0 5,15 11,15
24.00 Artur Bodzak 7 0,25 0,5 7,75
25.00 Blanka Turska  6 0,15 0,5 1 7,65
26.00 Tomasz Stępień 7 0,5 7,5
27.00 Krzysztof Ćwiertnia  0,25 0,25 7 7,5
28.00 Eryk Fabisiak  0,15 6 6,15
29.00 Paweł Bednarczyk 1 1
30.00 Jan Hejda 0,5 0,5
31.00 Pavel Hudecek 0,5 0,5
32.00 Matyas Kirsbaum 0,5 0,5
33.00 Szymon Sobieraj  0,5 0,5
34.00 Jacek Stawicki 0,5 0,5
35.00 Konrad Stolarek  0,5 0,5
36.00 Mariusz. Miękoś 0,5 0,5
37.00 Kristina Melanie 0,15 0,15
38.00 Vaclav Hejda 0,15 0,15

Klasa WOMEN KLASYFIKACJA GENERALNA DMP

LP Imię Nazwisko RD I RD II RD III RD IV RD V RD VI Razem
1.00 Kasia Zdyb 112 112.00 96 86 406.00
2.00 Ola Fijał 88 98.00 112 112 100 398.00
3.00 Blanka Turska  96 88.00 88 110 382.00
4.00 Melani Marcinkowa 74.00 74.00

Klasa PRO KLASYFIKACJA GENERALNA TEAM DMP

LP Team Imię Nazwisko RD I RD 2 RD3 RD4 RD5 RD6 SUMA
1.00 TurboWorks Drift Team Piotr Trojanek  102 11 5,5 0
2.00 TurboWorks Drift Team Mikołaj Zakrzewski  48 0,25 62 86
3.00 TurboWorks Drift Team Jacek Popiołek  80 10 39 90 94
4.00 TurboWorks Drift Team Paweł Borkowski 112 50 110 710
1.00 STW DRIFT TEAM Marek Wartałowicz  80 0 98 78 6
2.00 STW DRIFT TEAM Mateusz Fijał 24 0,5 2 50 6
3.00 344,5
1.00 ZALA DRIFT TEAM Tomasz Kowalski  60 52 6 6 58
2.00 ZALA DRIFT TEAM Łukasz Laskowski  1 0,15 0,25 79 41
3.00 303,4
1.00 FMIC.PL DRIFT TEAM Paweł Trela 7 82 11
2.00 FMIC.PL DRIFT TEAM Łukasz Smoliński 0 7 52
3.00 FMIC.PL DRIFT TEAM Piotr Kozłowski 38,5 0,5 7 205
1.00 FMIC.EU #JBB MOTORSPORT Igor Stolarek  91 79 5,5
2.00 FMIC.EU #JBB MOTORSPORT Wojciech Goździewicz  9 2 0,5
3.00 187
1.00 AMZ-MOTORSPORT Dariusz Fabisiak  1 0,5 21 20
2.00
3.00 42,5
1.00 SONAX DRIFT TEAM Dawid Sposób  36
2.00 SONAX DRIFT TEAM Wojciech Sposób  6
3.00 42
1.00 ENERGO DRIFT TEAM Bartosz Stolarski 7
2.00 ENERGO DRIFT TEAM Orest Michalczuk 5,5 26
3.00 38,5

Klasa PRO2 KLASYFIKACJA GENERALNA TEAM DMP

LP Team Imię Nazwisko RD 1 RRD 2 RD 3 RD 4 RD 5 RRD 6 SUMA
1.00 AMZ KUTNO MOTORSPORT Eryk Fabisiak 0,15
2.00 AMZ KUTNO MOTORSPORT Adam Fabisiak 60 7 72
3.00 AMZ KUTNO MOTORSPORT 139,15
1.00 BLINK DRIFT TEAM Ola Fijał 10 0,25 39 7 7
2.00 BLINK DRIFT TEAM Blanka Turska 0,15 0,5 1
3.00 BLINK DRIFT TEAM 56,9
1.00 ENERGO DRIFT TEAM Adam Pietras 0,15 6 6
2.00 ENERGO DRIFT TEAM
3.00 ENERGO DRIFT TEAM 12,15
1.00 MONTER GLOB DRIFT TEAM Roland Krzemiński
2.00 MONTER GLOB DRIFT TEAM
3.00 MONTER GLOB DRIFT TEAM 0