Klasa PRO KLASYFIKACJA GENERALNA DMP

LPImięNazwiskoRD IRD IIRD IIIRD IVRD VRD VIRazem
1.00 Paweł Borkowski  108 112 50 270
2.00 Jakub Przygoński  5,5 94 61 106 266,5
3.00 Marek Wartałowicz  80 98 78 256
4.00 Jacek Popiołek  80 10 39 90 219
5.00 Mikołaj Zakrzewski  48 0,25 72 62 182,25
6.00 Igor Stolarek  91 79 5,5 175,5
7.00 Dawid Sposób  36 71 51 158
8.00 Tomasz Kowalski  60 52 6 6 124
9.00 Piotr Trojanek  102 11 5,5 118,5
10.00 Krystian Morawietz  50 28,5 29 107,5
11.00 Pawel Trela  4 7 82 11 104
12.00 Łukasz Laskowski  6 0,15 0,25 79 85,4
13.00 Mateusz Fijał 24 0,5 2 50 76,5
14.00 Marcin Banowicz 62 2 64
15.00 Bartosz Pełka  8 1 7 32 48
16.00 Piotr Kozłowski 38,5 0,5 39
17.00 Orest Michalczuk  5,5 26 31,5
18.00 Rafał Podbielski  6 7 5,5 13 31,5
19.00 Artur Barszczowski 30 30
20.00 Dariusz Fabisiak  2 1 0,5 21 24,5
21.00 Karolina Pilarczyk 12 7 19
22.00 Wojciech Goździewicz  9 2 0,5 11,5
23.00 Bartosz Stolarski 7 7
24.00 Łukasz Smoliński 7 7
25.00 Maciej Jarkiewicz  5,5 1 6,5
26.00 Wojciech Sposób  6 0,25 6,25
27.00 Kamil Lorenc  6 0,25 6,25
28.00 Artur Pawlonka 5,15 5,15
29.00 Michał Rzoska  3 3
30.00 Janos Onodi 1 1
31.00 Adam Jarkiewicz  0,15 0,5 0,65
32.00 Martin Masek 0,5 0,5
33.00 Zoltan Marton 0,5 0,5
34.00 Maik Elert 0,5 0,5
35.00 Kane Pisani 0,5 0,5
36.00 József Semegi 0,25 0,25
37.00 Michal Vychodil 0,25 0,25
38.00 Marcin Wittchen  0,25 0,25
39.00 Lubos Durin 0,15 0,15


Klasa PRO2 KLASYFIKACJA GENERALNA DMP

LPImięNazwiskoRD IRD IIRD IIIRD IVRD VRD VIRazem
1.00 Daniel Duda  94 9 103 90 296
2.00 Radek Gatkowski  62 39 6 112 219
3.00 Bartosz Ostalowski  78 84 28,5 10 200,5
4.00 Marcin Stasiak  6 79 82 167
5.00 Adam Zajączek 90 12 60 162
6.00 Sebastian Szymański  49 50 46 145
7.00 Jan Sobierajski  52 0,25 92 144,25
8.00 Cezary Gajowczyk  66 11 8 58 143
9.00 Daniel Bogucki  41 22 78 141
10.00 Adam Fabisiak  60 7 72 139
11.00 Mariusz Kucharski 90 17 26 133
12.00 Krzysztof Jóźwiak 103 5,5 2 21 131,5
13.00 Dominik Kouba 103 103
14.00 Marcin Nejman 78 78
15.00 Jaś Borawski 70 70
16.00 Ola Fijał 20 0,25 39 7 66,25
17.00 Sebastian Szelenbaum  0,5 6 32 38,5
18.00 Krzysztof Młynarczyk 36 36
19.00 Kasia Zdyb 30 0,5 0,25 30,75
20.00 Adam Pietras  7 0,15 6 6 19,15
21.00 Michał Godlewski  6 0 5,15 11,15
22.00 Olgierd Stachyra  10 0,5 0,5 11
23.00 Tomasz Stępień 7 0,5 7,5
24.00 Krzysztof Ćwiertnia  0,25 0,25 7 7,5
25.00 Artur Bodzak 7 0,25 7,25
26.00 Blanka Turska  6 0,15 0,5 6,65
27.00 Arkadiusz Hinc  0,25 2 2,25
28.00 Paweł Bednarczyk 1 1
29.00 Jan Hejda 0,5 0,5
30.00 Pavel Hudecek 0,5 0,5
31.00 Matyas Kirsbaum 0,5 0,5
32.00 Szymon Sobieraj  0,5 0,5
33.00 Jacek Stawicki 0,5 0,5
34.00 Konrad Stolarek  0,5 0,5
35.00 Mariusz. Miękoś 0,5 0,5
36.00 Kristina Melanie 0,15 0,15
37.00 Vaclav Hejda 0,15 0,15
38.00 Eryk Fabisiak  0,15 0,15


Klasa PRO KLASYFIKACJA GENERALNA TEAM DMP

LPTeamImięNazwiskoRD IRD 2RD3RD4RD5RD6SUMA
1.00 TurboWorks Drift Team Piotr Trojanek  102 11 5,5 0
2.00 TurboWorks Drift Team Mikołaj Zakrzewski  48 0,25 62
3.00 TurboWorks Drift Team Jacek Popiołek  80 10 39 90
4.00 TurboWorks Drift Team Paweł Borkowski 112 50 506
1.00 STW DRIFT TEAM Marek Wartałowicz  80 0 98 78
2.00 STW DRIFT TEAM Mateusz Fijał 24 0,5 2 50
3.00 332,5
1.00 ZALA DRIFT TEAM Tomasz Kowalski  60 52 6 6
2.00 ZALA DRIFT TEAM Łukasz Laskowski  1 0,15 0,25 79
3.00 204,4
1.00 FMIC.EU #JBB MOTORSPORT Igor Stolarek  91 79 5,5
2.00 FMIC.EU #JBB MOTORSPORT Wojciech Goździewicz  9 2 0,5
3.00 187
1.00 FMIC.PL DRIFT TEAM Paweł Trela 7 82 11
2.00 FMIC.PL DRIFT TEAM Łukasz Smoliński 0 7
3.00 107
1.00 SONAX DRIFT TEAM Dawid Sposób  36
2.00 SONAX DRIFT TEAM Wojciech Sposób  6
3.00 42
1.00 ENERGO DRIFT TEAM Bartosz Stolarski 7
2.00 ENERGO DRIFT TEAM Orest Michalczuk 5,5 26
3.00 38,5
1.00 AMZ-MOTORSPORT Dariusz Fabisiak  1 0,5 21
2.00
3.00 22,5


Klasa PRO2 KLASYFIKACJA GENERALNA TEAM DMP

LPTeamImięNazwiskoRD 1RRD 2RD 3RD 4RD 5RRD 6SUMA
1.00 AMZ KUTNO MOTORSPORT Eryk Fabisiak 0,15
2.00 AMZ KUTNO MOTORSPORT Adam Fabisiak 60 7 72
3.00 AMZ KUTNO MOTORSPORT 139,15
1.00 BLINK DRIFT TEAM Ola Fijał 10 0,25 39 7
2.00 BLINK DRIFT TEAM Blanka Turska 0,15 0,5
3.00 BLINK DRIFT TEAM 56,9
1.00 ENERGO DRIFT TEAM Adam Pietras 0,15 6 6
2.00 ENERGO DRIFT TEAM
3.00 ENERGO DRIFT TEAM 12,15
1.00 MONTER GLOB DRIFT TEAM Roland Krzemiński
2.00 MONTER GLOB DRIFT TEAM
3.00 MONTER GLOB DRIFT TEAM 0


Klasa WOMEN KLASYFIKACJA GENERALNA DMP

LPImięNazwiskoRD IRD IIRD IIIRD IVRD VRD VIRazem
1.00 Kasia Zdyb 112 112.00 96 320.00
2.00 Ola Fijał 88 98.00 112 112 298.00
3.00 Blanka Turska  96 88.00 88 272.00
4.00 Melani Marcinkowa 74.00 74.00