Organizacja Rundy 1 w dniach 17-18 kwietnia 2021

Drogie Koleżanki i Koledzy!

Mamy przyjemność poinformować, że jako Polska Federacja Driftingu, organizator Driftingowych Mistrzostw Polski zdecydowaliśmy się na organizację RD 1 w dniach 17-18 kwietnia 2021 r. na terenie Autodromu Słomczyn.

Z przykrością musimy jednak powiadomić, że tak jak w roku ubiegłym pierwsza runda odbędzie się bez udziału publiczności. Rekompensatą dla kibiców będzie prowadzona podczas zawodów transmisja live.
Wszyscy uczestnicy zawodów, tj. zawodnicy, mechanicy oraz obsługa będą musieli zastosować się do obowiązujących restrykcji i wymogów sanitarnych. Jako organizatorzy dołożymy wszelkich starań aby zapewnić Wam jak najbezpieczniejszą przestrzeń do współzawodnictwa sportowego.

Została uruchomiona rejestracja zawodników: https://drifting.org.pl/konto/

Aby zgłosić się na zawody należy założyć nowe konto (wszystkie dotychczasowe konta zostały usunięte w związku z modernizacją systemu).

W razie jakichkolwiek problemów podczas procesu rejestracji prosimy o kontakt z Karoliną Pieńkowską (tel. 502-215-626, mail: licencje@driftingr.org.pl).

Na stronie oraz w mediach społecznościowych PFD/DMP został opublikowany obowiązujący regulamin DMP na sezon 2021. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nim.

W związku z sytuacją panującą w kraju w nowym regulaminie zmieniono termin zakończenia rejestracji na wszystkie rundy DMP – zawodnicy są zobowiązani do przesłania swojego zgłoszenia najpóźniej na tydzień przed każdą rundą (zakończenie rejestracji na RD1: 9.04.2021). Ponadto wprowadzono niewielkie zmiany mające na celu przede wszystkim przejrzystość treści regulaminu.

Informujemy też, że do rywalizacji zostaną dopuszczeni jedynie zawodnicy z ważną licencją PZM na rok 2021. Podczas RD 1 nie przewidujemy możliwości udziału jako „GOŚĆ”.

W przypadku nowych zawodników lub zawodników nie posiadających jeszcze wydanej licencji PZM oficjalnie potwierdzamy datę 3 kwietnia 2021 r. (sobota) godz. 11:00 – w siedzibie PFD Klaudyn, ul. Estrady 5 05-080 Izabelin odbędzie się egzamin na licencje DRIFT.

Chętnych prosimy o zgłoszenia w formie wiadomości e-mail na adres: licencje@drifting.org.pl

Pobierz komunikat[elfsight_social_share_buttons id="1"]